powrót na stronę główną

Ekonomicznie i Etycznie

FIRMY: Zakład usługowo-naprawczy    Biuro podróży    Ekologiczni rolnicy   Firma adwokacko-prawnicza  Akcjonariusze   Biznes regionalny  Matematyczne potyczki   Spotkania z książką   Kurs komputerowy   Warsztaty taneczne   Wykład ekonomistów  Lekcje pływania Zajęcia ruchowe Wycieczka_1 Wycieczka_2  Wycieczka_3_i_4  Piłkołap  2 Wykład ekonomistów  Na festynie 3 Wykład ekonomistów

Zakład usługowo-naprawczy

wykonuje drobne wytwory praktyczne i prace konserwatorskie, naprawia sprzęt komputerowy i drobne usterki w samochodach - czyli świadczy usługi różnego typu.

Jesteśmy niezrównanymi fachowcami od naprawy sprzętu komputerowego.

Bezpieczny sejf wykonany przez nasz Zakład jest niezbędny do przechowywania szczygiełków i papierów wartościowych dla każdej firmy.

Zakład usługowo-naprawczy współpracuje z Firmą "Ekologiczni rolnicy" - przygotowuje teren, na której powstanie rabatka.

Ciekawym produktem Zakładu powstałym po odwiedzinach w Salonie Samochodowym DOWBUSZ w Koszalinie jest prototyp nowego modelu OPLA.

Samolot Linii Lotniczych LOT wymagał również interwencji naszego Zakładu usługowo-naprawczego.

ZARZĄD FIRMY:

Piotr Kopczyński - prezes

Daniel Rakowski - księgowy

Marcin Mundziel

Artur Kubaczyk

Radosław Wojciechowski

Maciej Wójcik

Bartosz Hryniewicz

 

Pracownik Zakładu usługowo-naprawczego - pan Pożyczka  nie był prawdomówny! Nie wymienił żarówki w reflektorze samochodu a powiedział klientowi, że samochód jest sprawny. Klient zapłacił mandat za brak świateł, który musiał pokryć pan Pożyczka. Naraził nasz Zakład na straty.

Opracował: Marcin Mundziel, kl. VI

 

Pracownik Zakładu usługowo-naprawczego - pan Pilniczek był nieopanowany! Wyrzucił za drzwi klienta, który przyszedł reklamować naprawę komputera. Klient poszedł na skargę do prezesa, który zlecił naprawę komputera innemu pracownikowi, z pana Pilniczka zwolnił z pracy.

 

Do naszego Zakładu został przyjęty doświadczony majsterkowicz Dżepetto - bohater książki Carlo Collodi "Pinokio". Wystrugał z drewna Pinokia, jest więc doświadczonym majsterkowiczem i będzie przydatnym pracownikiem.