powrót na stronę główną

  Ekonomicznie i Etycznie

FIRMY: Zakład usługowo-naprawczy    Biuro podróży    Ekologiczni rolnicy   Firma adwokacko-prawnicza  Akcjonariusze   Biznes regionalny  Matematyczne potyczki   Spotkania z książką   Kurs komputerowy   Warsztaty taneczne   Wykład ekonomistów  Lekcje pływania Zajęcia ruchowe Wycieczka_1 Wycieczka_2  Wycieczka_3_i_4  Piłkołap  2 Wykład ekonomistów  Na festynie 3 Wykład ekonomistów

 

 

Biuro podróży

organizuje wycieczki krajowe i zagraniczne.

 

 

Biuro podróży oferowało atrakcyjne wycieczki krajowe i zagraniczne.

Biuro podróży zorganizowało również wycieczkę dla klas "0", I, II i III do Biblioteki Publicznej w Węgorzewie na lekcję biblioteczną prowadzoną przez panią Wiolettę Kasprowicz.

Po lekcji bibliotecznej pt. "To i owo o książce" dzieci z zainteresowaniem przeglądały książki.

Wycieczka była radością nie tylko dla dzieci, ale również dla kudłatego psa, który serdecznie witał dzieci pokonujące pieszo drogę ze Szczeglina do Węgorzewa.

ZARZĄD FIRMY:

Natalia Roman - prezes

Dominik Wawrzeńczyk - księgowy

Patrycja Roman

Jowita Warczachowska

Paulina Borowska

Kamil Trojan

Damian Kurasz

Do naszego Biura Podróży został przyjęty Koziołek Matołek - bohater książki Kornela Makuszyńskiego "120 przygód Koziołka Matołka", który stale wędrował poszukując Pacanowa.

 

 

 

Pracownik Biura podróży - pan Automobil był nieuczciwy! Chciał sprzedać klientowi bilety na podróż poślubną do Egiptu po 2 500 szczygiełków. Klient sprawdził w Internecie cenę - okazało się, że bilety kosztowały o 100 szczygiełków mniej. Klient złożył reklamację w Biurze, a nieuczciwy pan Atomoblil dostał naganę za swoje zachowanie.

opracowała Natalia Roman, kl. VI

Pewnego dnia do Biura podróży przyszedł młody klient o szokującym wyglądzie - włosy kolorowe na żel, kolczyki w nosie, niezbyt schludne ubranie i nieprzyjemny zapach. Nasz pracownik zraził się do jego wyglądu i zamiast go wysłuchać, zachował się nietolerancyjnie - powiedział, że nie ma dla niego ofert.

Klient bardzo zdenerwował się  i opowiedział  wszystko znajomym, co nie było korzystne dla naszego Biura.