powrót na stronę główną

powrót

Bal karnawałowy
W dniu 25.01.2019 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala językowa wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.
Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli medalami. Punktem kulminacyjnym zabawy był wybór króla i królowej balu, którymi zostali Weronika i Radosław z klas młodszych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów a Samorządowi Uczniowskiemu za organizację. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Tekst, fot. M. Marut