powrót na stronę główną

powrót

Bal Absolwenta

14 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty Bal Absolwenta na pożegnanie uczniów klasy ósmej. Dziewczęta w ślicznych sukienkach prezentowały się zjawiskowo, a chłopcy ubrani w eleganckie koszule robili olśniewające wrażenie. Staranny wystrój sali był piękną oprawą uroczystości. Przedstawicielką rodziców na spotkaniu była pani Agnieszka Mrowiec z Węgorzewa, która z uśmiechem wspominała opowieści swojej mamy o dawnej tradycji balów na zakończenie edukacji w Szkole w Szczeglinie, gdy przygotowane potrawy przynoszono do szkoły przeprawiając się pieszo z Węgorzewa leśną drogą.

Oprócz wykwintnych potraw na udekorowanym stole uroczyście z "wystrzałowymi" efektami wniesiono tort, który dodatkowo zaskoczył nas wizerunkiem naszych absolwentów nadrukowanym na torcie barwnikami spożywczymi. Świetnie bawili się też nauczyciele, zaangażowani przez uczniów do różnych zabaw towarzyskich.

Ten wyjątkowy Bal pozostanie na długo w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego organizację, a szczególne podziękowania należą się pani Agnieszce Mrowiec, która była głównym inicjatorem i koordynatorem uroczystości.