powrót na stronę główną

 

Szkoła Podstawowa w Szczeglinie i Fundacja Studenckie Forum Bussines Center Club działająca przy Politechnice Koszalińskiej realizują projekt „Ekonomiści z charakterem”.

Informacje o projekcie

 

1 Spotkanie z ekonomistami  

 

2 Spotkanie z ekonomistami

 

Królowa Śniegu

 

Wycieczka do teatru

 

Wycieczka do Parnowa

 

Lekcje pływania

 

3 Spotkanie z ekonomistami

 

Ania z Zielonego Wzgórza

 

4 Spotkanie z ekonomistami

Teatr z Krakowa

Ranking kukiełek

 

 

Teatr Art-Re z Krakowa

    "Adaptacja jednej z najsłynniejszych baśni H.Ch. Andersena przenosi widzów w świat przepełniony pięknymi kolorami, muzyką  i śpiewem. Jest to opowieść o malutkiej , uroczej dziewczynce, która wyrosła z kielicha zaczarowanego kwiatu. Dziewczynka poznaje na swojej drodze rodzinę Żab, Chrabąszcza, Mysz, Kreta, Jaskółkę, która przenosi ją w zaczarowany świat krainy Elfów. Widzowie uczestniczą czynnie w przygodach Calineczki ucząc się dobroci, uczciwości, opiekuńczości, niesienia pomocy potrzebującym i wdzięczności. Spektakl dostarcza niezapomnianych wzruszeń i refleksji."

Do Szczeglina przyjechała grupa teatralna z Krakowa Art.-Re, aby wystawić w naszej szkole przedstawienie „Calineczka”. Powyższa recenzja zachęciła do obejrzenia spektaklu, a nasi uczniowie chętnie uczestniczyli w proponowanych przez aktorów zabawach i doskonale bawili się występując na scenie razem z aktorami i współtworząc przedstawienie.

   w górę