powrót na stronę główną

powrót do WYBORU PRZEDMIOTÓW

 

 

 

 

 

     LEKCJE ON-LINE DLA KLAS I - III

  

 

Zdalne lekcje będą odbywać się przez aplikację TEAMS według poniższego harmonogramu. Harmonogram może być na bieżąco aktualizowany.

Na podane adresy mailowe wysłano dane do zalogowania. Po zalogowaniu się do Teams, należy kliknąć Kalendarz.  W zadanym przez nauczyciela terminie wyświetli się okienko. O wyznaczonej godzinie pojawi się w okienku napis "Dołącz" - należy dołączyć do spotkania.

Należy wcześniej sprawdzić w Kalendarzu aplikacji Teams okienka spotkań na lekcje. Jeżeli nie widać zaplanowanych spotkań - należy to zgłosić wychowawcy albo nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, aby można było dołączyć ucznia do spotkania.

 

TYDZIEŃ: od 23-11-2020 r. do 27-11-2020 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK

23-11-2020

WTOREK

24-11-2020

ŚRODA

25-11-2020

CZWARTEK

26-11-2020

PIĄTEK

27-11-2020

7:30-8:00

Ed.wczes.kl.III

G. Walesic

 

Ed.wczesn.kl.II

G. Walesic

Ed.mat.kl.I

M. Marut,

Ed.pol kl. I

G. Chmura

Ed.wczesn. kl.II

G. Walesic

Ed.wczesn.kl.III

G. Walesic

 

 

Ed.wczes.kl.III

G. Walesic

 

8:15-8:45

Ed wczes.kl.III

G. Walesic

Ed. pol kl. I

G. Chmura

Ed.wczesn.kl. II

G. Walesic

Ed.pol kl. I

G. Chmura

Ed. pol kl. I

G. Chmura

Ed. wczesn.kl.II

G. Walesic

Ed.wczesn.kl.III

G. Walesic

Ed.mat.kl.I

M. Marut

 

Ed.wczes.kl.III

G. Walesic

Ed.matem.kl.I

M. Marut

9:00-9:30

Ed.wczes.kl.II

G. Walesic.

Ed.mat.kl.I

M. Marut

Ed.wczesn.kl. III

G. Walesic

 

Ed. pol kl. I

G. Chmura

Ed. wczes.kl.III

G. Walesic

 Ed.wczesn.kl.II

G. Walesic

Ed społ kl.I

M. Marut

 

Ed.wcz.kl.II-III

G. Walesic

 

9:45-10:15

Ed.wczes.kl.II

G. Walesic.

 

Ed.wczesn.kl. III

G. Walesic

 

 

J.ang kl. II i III

M.Stręciwilk

 Ed.wczesn.kl.II

G. Walesic

 

J ang kl III

M.Stręciwilk

Ed. wcz.kl. II

G. Walesic

 

10:30-11:00

 

 

 

 

 

J.ang kl. I

M.Stręciwilk

 

 

J. ang kl I

M.Stręciwilk

 

 

11:15-11:45

 

 

 

 

 

J.ang kl. „0”

M.Stręciwilk

 

 

J. ang kl. II

M.Stręciwilk

 

 

12:00-12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rel.kl.„0”,I,II,III

Ks.Mariusz

 

TYDZIEŃ: od 16-11-2020 r. do 20-11-2020 r.

W tygodniu 16 - 20 listopada lekcje z panią G.Chmurą zostają przełożone - zwolnienie lekarskie.

 

PONIEDZIAŁEK

16-11-2020

WTOREK

17-11-2020

ŚRODA

18-11-2020

CZWARTEK

19-11-2020

PIĄTEK

20-11-2020

7:30-8:00

Ed.wczes.kl.III

G. Walesic

 

Ed.wczesn.kl.II

G. Walesic

Ed.mat.kl.I

M. Marut,

Ed.pol kl. I

G. Chmura

Ed.wczesn. kl.II

G. Walesic

Ed.wczesn.kl.III

G. Walesic

 

 

Ed.wczes.kl.III

G. Walesic

 

8:15-8:45

Ed wczes.kl.III

G. Walesic

Ed. pol kl. I

G. Chmura

Ed.wczesn.kl. II

G. Walesic

Ed.pol kl. I

G. Chmura

Ed. pol kl. I

G. Chmura

Ed. wczesn.kl.II

G. Walesic

Ed.wczesn.kl.III

G. Walesic

Ed.mat.kl.I

M. Marut

 

Ed.wczes.kl.III

G. Walesic

Ed.matem.kl.I

M. Marut

9:00-9:30

Ed.wczes.kl.II

G. Walesic.

Ed.mat.kl.I

M. Marut

Ed.wczesn.kl. III

G. Walesic

 

Ed. pol kl. I

G. Chmura

Ed. wczes.kl.III

G. Walesic

 Ed.wczesn.kl.II

G. Walesic

Ed społ kl.I

M. Marut

 

Ed.wcz.kl.II-III

G. Walesic

 

9:45-10:15

Ed.wczes.kl.II

G. Walesic.

 

Ed.wczesn.kl. III

G. Walesic

 

 

J.ang kl. II i III

M.Stręciwilk

 Ed.wczesn.kl.II

G. Walesic

 

J ang kl III

M.Stręciwilk

Ed. wcz.kl. II

G. Walesic

 

10:30-11:00

 

 

 

 

 

J.ang kl. I

M.Stręciwilk

 

 

J. ang kl I

M.Stręciwilk

 

 

11:15-11:45

 

 

 

 

 

J.ang kl. „0”

M.Stręciwilk

 

 

J. ang kl. II

M.Stręciwilk

 

 

12:00-12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rel.kl.„0”,I,II,III

Ks.Mariusz

 

 

 

TYDZIEŃ: od 09-11-2020 r. do 13-11-2020 r.

W poniedziałek 09-11-2020 r. lekcja w kl. I z panią G.Chmurą zostaje przełożona.

 

 

PONIEDZIAŁEK

09-11-2020

WTOREK

10-11-2020

ŚRODA

11-11-2020

CZWARTEK

12-11-2020

PIĄTEK

13-11-2020

7:30-8:00

Ed. wczesn.kl.III

G. Walesic

 

Ed. wczesn.kl. II

G. Walesic

Ed. matemkl.I

M. Marut,

DZIEŃ WOLNY

Ed.wczesn. kl.III

G. Walesic

 

 

Ed.wczesn.. kl.II

G. Walesic

 

8:15-8:45

Ed. wczesn.kl. II

G. Walesic

ed. pol kl. I

G. Chmura

Ed. wczesn.kl. III

G. Walesic

ed. pol. kl. I

G. Chmura

 Ed. wczesn.kl. II

G. Walesic

Ed. mat.kl.I

M. Marut

 

Ed.wczesn..kl.III

G. Walesic

Ed.matem.kl. I

M. Marut

9:00-9:30

Ed. wczesn.kl. II

G. Walesic.

Ed. matemkl.I

M. Marut

Ed. wczesn.kl. III

G. Walesic

 

 

Ed społ kl.I

M. Marut

 

 

 

9:45-10:15

 

 

 

 

 

 

J ang kl III

M.Stręciwilk

 

 

10:30-11:00

 

 

 

 

 

 

J. ang kl I

M.Stręciwilk

 

 

11:15-11:45

 

 

 

 

 

 

J. ang kl. II

M.Stręciwilk

 

 

12:00-12:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Rel.kl.„0”,I,II,III

Ks.Mariusz

 

 

 

TYDZIEŃ: od 02-11-2020 r. do 06-11-2020 r.

 

 

ŚRODA

4-11-2020

CZWARTEK

5-11-2020

PIĄTEK

6-11-2020

7:30-8:00

Ed. pol. kl. I

G. Chmura

 

Ed. matem.  kl. III

G. Walesic

 

 

Ed. polonist. kl.III

G. Walesic

 

8:15-8:45

Ed. pol. kl. I

G. Chmura

 

Ed. pol.- społ. kl. III

G. Walesic

Ed. matem kl. I

M. Marut

 

Ed.plast.-tech.kl.III

G. Walesic

Ed.matem.kl. I

M. Marut

9:00-9:30

Ed. pol. kl. I

G. Chmura

 

Ed. matem.  kl. II

G. Walesic

Ed społ kl. I

M. Marut

 

Ed. matem. kl.III

G. Walesic

 

9:45-10:15

 

J.ang. kl. II i kl. III

M.Stręciwilk

Ed. polonist.  kl. II

G. Walesic

 

J ang. kl III

M.Stręciwilk

Ed.plast.-tech.kl. II

G. Walesic

 

10:30-11:00

 

J.ang. kl. I

M.Stręciwilk

Ed. polonist.  kl. II

G. Walesic

 

J. ang. kl I

M.Stręciwilk

Ed. polonist. kl. II

G. Walesic

 

11:15-11:45

 

 

 

 

J. ang. kl. II

M.Stręciwilk

Ed. matem. kl.II

G. Walesic