powrót na stronę główną

powrót do WYBORU PRZEDMIOTÓW

 

 

 

 

 

     PLAN LEKCJI ON-LINE DLA KLAS IV - VIII

 

 

Zdalne lekcje będą odbywać się przez aplikację TEAMS według poniższego harmonogramu. Harmonogram może być na bieżąco aktualizowany.

Na podane adresy mailowe wysłano dane do zalogowania. Po zalogowaniu się do Teams, należy kliknąć w zakładce "Kalendarz".  W zadanym przez nauczyciela terminie wyświetli się okienko.

Uwaga: należy sprawdzić w aplikacji Teams w zakładce „Kalendarz” „okienka spotkań”. Jeżeli nie widać zaplanowanych spotkań – należy to zgłosić wychowawcy albo nauczycielowi prowadzącemu zajęcia, aby prowadzący mógł dołączyć ucznia do spotkania.

 

TYDZIEŃ: od 19-04-2021 r. do 23-04-2021 r.

 

PONIEDZIAŁEK

19-04-2021

WTOREK

20-04-2021

ŚRODA

21-04-2021

CZWARTEK

22-04-2021

PIĄTEK

23-04-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

Matematyka

M.Mielczarski

Język polski

J.Abramowicz

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

   

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

Z.wyr.ang.kl.4 M.Stręciwilk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

 

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Stręciwilk

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind.kl.5

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

 

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

 J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

 

11:15-11:45

 

J. ang. kl. 7

M.Stręciwilk

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

 

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

 

 

   

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

 

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

Inform.kl.8

J.Krajewski

13:30-14:00

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W tym tygodniu - wyjątkowo zostały też wprowadzone drobne zmiany w planie:

- klasa VI - lekcja j. angielskiego z poniedziałku [12.04] odbędzie się w środę [14.04] o 10:30

- klasa VII -  - lekcja z poniedziałku [12.04] odbędzie się w czwartek o godzinie 13:45 w ramach Big Live Lesson 

TYDZIEŃ: od 12-04-2021 r. do 16-04-2021 r.

 

PONIEDZIAŁEK

12-04-2021

WTOREK

13-04-2021

ŚRODA

14-04-2021

CZWARTEK

15-04-2021

PIĄTEK

16-04-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

   

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

Z.wyr.ang.kl.4 M.Stręciwilk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

 

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

 

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Stręciwilk

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind.kl.5

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Konsult.mat.kl.8

M.Mielczarski

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

 

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Konsult.mat.kl.8

M.Mielczarski

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

 J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

Konsult.j.pol,kl.8

J.Abramowicz

11:15-11:45

 

J. ang. kl. 7

M.Stręciwilk

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

Konsult.j.pol,kl.8

J.Abramowicz

12:00-12:30

 

 

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

 

 

   

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z ogłoszeniem kolejnych obostrzeń sanitarnych od 25-03-2021 odwołuje się STACJONARNE KONSULTACJE KL.8

TYDZIEŃ: od 07-04-2021 r. do 09-04-2021 r.

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

07-04-2021

CZWARTEK

08-04-2021

PIĄTEK

09-04-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

   

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

Z.wyr.ang.kl.4 M.Stręciwilk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

 

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

 

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Stręciwilk

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind.kl.5

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Konsult.mat.kl.8

M.Mielczarski

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

 

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Konsult.mat.kl.8

M.Mielczarski

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

 J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

Konsult.j.pol,kl.8

J.Abramowicz

11:15-11:45

 

J. ang. kl. 7

M.Stręciwilk

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

Konsult.j.pol,kl.8

J.Abramowicz

12:00-12:30

 

 

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

 

 

   

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 1 do 6 kwietnia 2021 r. - przerwa świąteczna.

TYDZIEŃ: od 22-03-2021 r. do 31-03-2021 r.

 

PONIEDZIAŁEK

22-03-2020

29-03-2021

WTOREK

23-03-2021

30-03-2021

ŚRODA

24-03-2021

31-03-2021

CZWARTEK

25-03-2021

 

PIĄTEK

26-03-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

W związku z ogłoszeniem kolejnych obostrzeń sanitarnych od 25-03-2021

 odwołuje się

KONSULTACJE KL.8

 

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

   

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

Z.wyr.ang.kl.4 M.Stręciwilk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

 

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Stręciwilk

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind.kl.5

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

 

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

 J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J. ang. kl. 7

M.Stręciwilk

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

 

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

 

 

   

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 15-03-2021 r. do 19-03-2021 r.

Ze względu na egzaminy próbne kl. 8 nie odbędą się zgodnie z poniższym planem lekcje zaznaczone na niebiesko.

 

PONIEDZIAŁEK

15-03-2020

WTOREK

16-03-2021

British Culture Day:

  8:00 kl. IV, V, VI 

  9:00 kl.VII,VIII,VI z SP Manowo

ŚRODA

17-03-2021

EGZAMIN PRÓBNY KL.8 - J.POLSKI

CZWARTEK

18-03-2021

EGZAMIN PRÓBNY KL.8 - MATEMATYKA

PIĄTEK

19-03-2021

EGZAMIN PRÓBNY KL.8 - J.ANGIELSKI

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

   

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

Z.wyr.ang.kl.4 M.Stręciwilk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

 

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind.kl.5

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

 

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

 J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J. ang. kl. 7

M.Stręciwilk

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

 

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

 

 

 

Naucz.ind.kl.5

M.Stręciwilk

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 08-03-2021 r. do 12-03-2021 r.

 

PONIEDZIAŁEK

08-03-2020

WTOREK

09-03-2021

ŚRODA

10-03-2021

CZWARTEK

11-03-2021

PIĄTEK

12-03-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

   

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

Z.wyr.ang.kl.4 M.Stręciwilk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

 

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind.kl.5

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

 

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

 J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J. ang. kl. 7

M.Stręciwilk

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

 

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

 

 

 

Naucz.ind.kl.5

M.Stręciwilk

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 01-03-2021 r. do 05-03-2021 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK

01-03-2020

WTOREK

02-03-2021

ŚRODA

03-03-2021

CZWARTEK

04-03-2021

PIĄTEK

05-03-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

 

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

 

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind.kl.5

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

 J.polski,kl.5

G.Chmura

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

 J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.kl.5

M.Marut

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

 

 

 

Naucz.ind.kl.5

M.Stręciwilk

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.kl.5

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 22-02-2021 r. do 26-02-2021 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK

22-02-2020

WTOREK

23-02-2021

ŚRODA

24-02-2021

CZWARTEK

25-02-2021

PIĄTEK

26-02-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

 

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

 

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

Naucz.ind.

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind. 

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

 J.polski,kl.5

G.Chmura

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

 

 

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.

G.Chmura

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.

M.Marut

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

 

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 15-02-2021 r. do 19-02-2021 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK

15-02-2020

WTOREK

16-02-2021

ŚRODA

17-02-2021

CZWARTEK

18-02-2021

PIĄTEK

19-02-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

   

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Naucz.ind.

G.Chmura

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

 

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

 

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

Naucz.ind.

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

 

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind. 

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

 J.polski,kl.5

G.Chmura

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

 

 

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

 

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.

M.Marut

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.6

M.Mielczarski

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

Naucz.ind.

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

   

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 08-02-2021 r. do 12-02-2021 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK

08-02-2020

WTOREK

09-02-2021

ŚRODA

10-02-2021

CZWARTEK

11-02-2021

PIĄTEK

12-02-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

   

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Naucz.ind.

G.Chmura

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

 

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

Naucz.ind.

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

 

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind. 

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

 J.polski,kl.5

G.Chmura

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

 

 

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

J.polski,kl.7

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

 

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.

M.Marut

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

J.polski,kl.5

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.6

M.Mielczarski

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Naucz.ind.

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

 

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 01-02-2021 r. do 05-02-2021 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK

01-02-2020

WTOREK

02-02-2021

ŚRODA

03-02-2021

CZWARTEK

04-02-2021

PIĄTEK

05-02-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

   

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

7:30 - 12:00

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Naucz.ind.

G.Chmura

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

 

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

Naucz.ind.

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

 

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind. 

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

 J.polski,kl.5

G.Chmura

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

 

 

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk

J.polski,kl.7

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

Inform.,kl.7

J.Krajewski

J. ang. kl. 4

M.Stręciwilk

11:15-11:45

 

J.polski, kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.8

M.Mielczarski

 

Zaj.wyr.kl.8

M.Stręciwilk

Naucz.ind.

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

Naucz.ind.

M.Marut

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Ed.dla bez.kl.8

M.Grzegorczyk

J.polski,kl.5

G.Chmura

j.polski, kl.4

J.Abramowicz

 

Rel.kl.4-5-6

Ks.Mariusz

12:00-12:30

 

Historia,kl. 4

J.Abramowicz

Zaj.wyr.kl.6-7

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

J.polski, kl. 8

J.Abramowicz

Matem.kl.6

M.Mielczarski

 

Geogr. kl.6  M.Grzegorczyk

Naucz.ind.

G.Chmura

 

Infor.kl.4-5

J.Krajewski

 

 

12:45-13:15

 

 

Zaj.wyr.kl.4-5

M.Mielczarski

 

 

 

 

 

Zaj.wyr.geogr.fiz.  M.Grzegorczyk

 

 

Geogr. kl.5  M.Grzegorczyk

 

 

Inform.kl.8

J.Krajewski

 

 

13:30-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Zawod.kl.7-8  M.Grzegorczyk

 

 

 

Rel, kl.7-8

Ks.Mariusz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYDZIEŃ: od 25-01-2021 r. do 29-01-2021 r.

 

 

PONIEDZIAŁEK

25-01-2020

WTOREK

26-01-2021

ŚRODA

27-01-2021

CZWARTEK

28-01-2021

PIĄTEK

29-01-2021

7:30-8:00

Chem,kl.8

A.Grębska

 

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.polski,kl.7

G.Chmura

J. ang. kl.6

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.7

A.Grębska

   

Chemia,kl.8

A.Grębska

Fizyka, kl.7

M.Grzegorczyk

 

 

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

 

 

KONSULTACJE KL.8

8:00-11:30

8:15-8:45

Chem.kl.7

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Naucz.ind.

G.Chmura

J. ang. kl.8  M.Stręciwilk

Matem.kl.7

M.Mielczarski

 

Biologia,kl.5

A.Grębska

Historia kl. 8 

J.Abramowicz

 

Biologia,kl.8

A.Grębska

Geogr. kl.7 M.Grzegorczyk

 J.polski,kl.6

G.Chmura

Historia, kl. 5

J.Abramowicz

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7 

M.Stręciwilk

9:00-9:30

Biol., kl. 7

A.Grębska

Naucz.ind.

M.Stręciwilk

Matem.kl.8

M.Mielczarski

J.polski,kl.6

G.Chmura

J. ang. kl.7

M.Stręciwilk

Matem.kl.6

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 7 

J.Abramowicz

 

Chemia, kl.7

A.Grębska

Fizyka, kl. 8  M.Grzegorczyk

J.polski,kl.6

G.Chmura

Naucz.ind. 

J.Abramowicz

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl. 6

M.Stręciwilk

9:45-10:15

Biol., kl. 6

A.Grębska

J. ang. kl. 8

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.polski,kl.5

G.Chmura

J. ang. kl.4

M.Stręciwilk

Matem.kl.5

M.Mielczarski

J.niem,kl.8

M.Galińska

 

Historia, kl. 6 

J.Abramowicz

Matem.kl.5

M.Mielczarski

Przyroda,kl.4

A.Grębska

WOS, kl. 8 M.Grzegorczyk

J.polski,kl.7

G.Chmura

 

Inform. kl.6

J.Krajewski

J. ang. kl. 5

M.Stręciwilk

10:30-11:00

Przyr.kl.4

A.Grębska

 J.polski,kl.5

G.Chmura

Matem.kl.7

M.Mielczarski

J.polski,kl.8

J.Abramowicz

J. ang. kl.5

M.Stręciwilk

Matem.kl.4

M.Mielczarski

J.niem,kl.7

M.Galińska

 

 

Matem.kl.4

M.Mielczarski

 

Geogr. kl. 8  M.Grzegorczyk