powrót na stronę główną

powrót

 

 

 

 

 

 

WYKŁAD "BEZPIECZEŃSTWO W SIECI"

9 lutego 2021 r.

 

 

 

Młodzi użytkownicy Internetu są narażeni na różne zagrożenia, m.in. na niebezpieczne dla zdrowia i życia gry. Zwykle są to gry atrakcyjne, coraz bardziej wciągające, wprowadzające graczy w bardziej zaawansowanych poziomach do sytuacji, w których są nakłaniani do samookaleczeń, samobójstw lub nakładania kar fizycznych na bliskie osoby.

Aby zapobiec podobnym sytuacjom, zapraszamy Państwa na Spotkanie przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich „Bezpieczeństwo w sieci". Wykład przeprowadzi pan dr Krzysztof Kaczmarek – pracownik Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej i jednocześnie członek Stowarzyszenia „Refugium" prowadzącego Szkołę Podstawową w Szczeglinie, autor wielu publikacji z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Wykład odbędzie się 9 lutego 2021 r. o godz. 18:00 z użyciem aplikacji Teams. Będzie możliwość zadawania pytań poprzez czat w trakcie Spotkania.

 

Aby wziąć udział w Spotkaniu należy dołączyć do wydarzenia klikając w link, który Państwo otrzymają na maila. Można uczestniczyć w Spotkaniu na dwa sposoby:

- przy wykorzystaniu zainstalowanej aplikacji Teams, 

- poprzez przeglądarkę (preferowana przeglądarka Microsoft Edge lub Google Chrome).

W wypadku dołączania do spotkania za pomocą telefonu komórkowego należy wcześniej zainstalować aplikację Microsoft Teams.