powrót na stronę główną

powrót

ZAPRASZAMY NA WYKŁAD

"PRAWDA I MITY O REKLAMIE"

 

Czy jesteśmy odporni na oddziaływanie reklamy? Kto i dlaczego jej ulega? Jakie techniki stosują reklamodawcy, aby nakłonić nas do zakupu? Skąd twórcy reklam czerpią o nas wiedzę? Czy to prawda, że naukowcy badają nasze mózgi, aby odkryć „guzik zakupów”? Reklama podprogowa to fakt, czy może tylko zwykły mit?

Na te i inne pytania odpowiedzi udzieli dr Piotr Szarszewski, medioznawca, prodziekan ds. studenckich Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej.

Spotkanie „Prawda i mity o reklamie” odbędzie się 4 marca 2020 r. o godz. 18:00 z użyciem aplikacji Teams. Zapraszamy nauczycieli, rodziców oraz osoby zainteresowane tematyką oddziaływania reklamy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie na adres e-mailowy: s.refugium@gmail.com . W odpowiedzi prześlemy Państwu e-mail z linkiem do wydarzenia.

W spotkaniu można uczestniczyć przy wykorzystaniu zainstalowanej aplikacji Teams lub poprzez przeglądarkę (preferowana przeglądarka Microsoft Edge lub Google Chrome). W przypadku dołączania do spotkania za pomocą telefonu komórkowego należy wcześniej zainstalować aplikację Microsoft Teams.